Centra Geestelijke Gezondheidszorg (CGG)

Je kan een Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg contacteren voor advies, diagnose en behandeling in geval van psychische gezondheidsproblemen. Een CGG werkt ambulant, wat betekent dat de cliënt op consultatie komt. Indien nodig en in afspraak met het CGG komt een therapeut op huisbezoek (kan ook een gezinsvervangende woning zijn, vb. in een woon- en zorgcentrum).

 

Volgende centra zijn actief in Vlaams-Brabant:

 

C.G.G. Vlaams-Brabant Oost:

  • Aarschot: Betekomsesteenweg 47/1, 3200 Aarschot, tel. 016 85 23 00, fax 016 85 23 19, E-mail: aarschot@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.
  • Diest: Halensebaan 49b, 3290 Diest, tel. 013 31 25 84, fax 013 32 76 97, E-mail: diest@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.
  • Leuven - kinderen & jongeren: Kapucijnenvoer 16, 3000 Leuven, tel. 016 85 79 79, fax 016 85 79 72, E-mail: leuven-kj@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.
  • Leuven - volwassenen en ouderen: Kapucijnenvoer 16, 3000 Leuven, tel. 016 85 79 79, fax 016 85 79 72, E-mail: leuven-vo@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.
  • Sterrebeek: Kerkdries 26, 1933 Sterrebeek, tel. 02 688 43 50, fax 02 688 43 47, E-mail: sterrebeek@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.
  • Tienen: Beauduinstraat 91 bus 2, 3300 Tienen, tel. 016 85 28 30, fax 016 85 28 39, E-mail: tienen@cgg-vbo.be. Voor meer info, klik hier.

C.G.G. PassAnt:

  • Dilbeek: Ninoofsesteenweg 358, 1700 Dilbeek, tel. 02 569 19 10, E-mail: info.halle@passant.be. Coördinator: Christel Lippens. Voor meer info, klik hier.
  • Haacht: Jennenkensstraat 22, 3150 Haacht, tel. 016 31 99 99, E-mail: info.haacht@passant.be. Coördinator: Saar Pareyn. Voor meer info, klik hier.
  • Halle: Beertsestraat 21, 1500 Halle, tel. 02 361 21 28, E-mail: info.halle@passant.be. Coördinator: Christel Lippens. Voor meer info, klik hier.
  • Leuven: Sint Geertrui abdij 6, 3000 Leuven, tel. 016 31 99 99, E-mail: info.leuven@passant.be. Coördinator: Martine Appeltans. Voor meer info, klik hier.

C.G.G. Ahasverus:

  • Asse: A.B.C., Muurveld 38, 1730 Asse, tel. 02 452 52 94, E-mail: asse@ahasverus.be. Voor meer info, klik hier.
  • Grimbergen: Aeneas, Ruwaal 12, 1850 Grimbergen, tel. 02 269 90 33, E-mail: grimbergen@ahasverus.be. Coördinator: Voor meer info, klik hier.
  • Halle: De Poort, August Demaeghtlaan 51, 1500 Halle, tel. 02 356 99 30, E-mail: halle@ahasverus.beVoor meer info, klik hier.
  • Vilvoorde: Therapiecentrum, Hendrik Consciencestraat 16, 1800 Vilvoorde, tel. 02 253 19 00, E-mail: vilvoorde@ahasverus.beVoor meer info, klik hier.
  • Brussel: I.T.E.R - Centrum voor daderhulp in het gerechtelijk arrondissement Brussel-Halle-Vilvoorde, Gaucheretstraat 164, 1030 Brussel, tel. 02 512 62 43. E-mail: iter@iter-hulp.beVoor meer info, klik hier.

 



powered by Curiousgroup