Teammedewerkers

 

Het team staat onder leiding van de Voorzitter van het Overlegplatform, dhr. Hendrik Van Malderen, en wordt dagelijks aangestuurd door de Vlabo-coördinator.

 

Hellemans Dirk, coördinator
016 270 311 --- dirk.hellemans@vlabo.be

 

Verbruggen Laure, procesbegeleider Vlabo en YUNECO-netwerk

016 270 310 --- laure.verbruggen@vlabo.be

 

Malfliet Sharon, procesbegeleider GGZ-netwerk Halle-Vilvoorde

022 724 375 --- sharon.malfliet@vlabo.be

 

Embrechts Wim, projectmedewerker GGZ-netwerk ouderen

016 270 314 --- wim.embrechts@vlabo.be

 

Bruyninckx Kris, (externe) ombudspersoon in de geestelijke gezondheidszorg

0497 477 066 --- kris.bruyninckx@ombudsfunctieggz.be

 

Desmet Lieve, (externe) ombudspersoon in de geestelijke gezondheidszorg

0497 477 067 --- lieve.desmet@ombudsfunctieggz.be

 

Wathion Veerle, communicatiemedewerker 

016 270 314  --- veerle.wathion@vlabo.be

 



powered by Curiousgroup