MDO PSY: Multidisciplinair overleg voor patiënten of cliënten met een complexe en langdurige psychiatrische problematiek

Steeds vaker wordt de zorg van personen met psychiatrische problemen door verschillende zorg– en hulpverleners gedragen. In dergelijke situaties is een goede samenwerking met alle betrokken partijen noodzakelijk. Een multidisciplinair overleg streeft naar een betere samenwerking én een goede afstemming van de zorg op de noden en de verwachtingen van de cliënt

 

Wie? 

Elke hulp- of zorgverlener rechtstreeks betrokken bij de zorg voor een persoon met een complexe en langdurige psychiatrische problematiek kan een overleg aanvragen.

Een MDO PSY kan worden aangevraagd voor patiënten of cliënten met een langdurige en complexe psychiatrische problematiek.

 

Hoe?

Door contact op te nemen met een overleg- organisator PSY MDO. U ontvangt een aanmeldingsformulier dat u zo volledig mogelijk dient terug te bezorgen aan de organisator.

 

Voorwaarden

Voor cliënten met een complexe en langdurige psychiatrische problematiek. Tijdens het overleg dienen minstens drie types van zorg- en hulpverleners uit verschillende organisaties aanwezig te zijn, waarvan één actor uit de geestelijke gezondheidszorg en één uit de eerstelijn. Indien aan de voorwaarden wordt voldaan, nodigt de overlegorganisator de cliënt, mantelzorgers en betrokken zorg– en hulpverleners uit voor een overleg.

 

Overlegorganisatoren arrondissement Halle-Vilvoorde

 

Vilvoorde

Ines Bekhakh

T:0468/13 19 23

E: ines.bekhakh@fracarita.org

E: ines.bekhakh@zenneland.be

 

Asse

Anneleen Bouchez

T: 0490/64 99 34

E: anneleen.bouchez@fracarita.org

 

Halle

Eva Van Droogenbroeck

T: 0490/64 99 35

E: eva.van.droogenbroeck@fracarita.org

 

Voor de folder klik hier.

Overlegorganisatoren arrondissement Leuven

 

Volwassenen (18 t.e.m. 65 jaar) regio Leuven/Aarschot

CGG VBO vestiging Leuven

Cindy Merlevede

T: 016 85 79 88

E: cindy.merlevede@ccg-vbo.be

 

Willy Paquay

T: 016 85 79 79

E: willy.paquay@cgg-vbo.be
 

Volwassenen (18 t.e.m. 65 jaar) regio Leuven

Karen Suls
Psycho Sociaal Centrum Leuven
T: 016 23 89 60

E: karen.suls@fracarita.org

Volwassenen (18 t.e.m. 65 jaar) regio Zuid-Hageland
Lenni Kalogrias
CGG VBO vestiging Tienen:

T: 016 85 28 30
Hestia vzw

T: 016 80 79 17

E: hestia@fracarita.org

Volwassenen (18 t.e.m. 65 jaar) regio Noord-Hageland
Céline Geunis
St. Annendael
T: 013 38 05 11

E: celine.geunis@sad.be

Kinderen /Jongeren (-18 jaar); Volwassenen (18 t.e.m. 65 jaar); Ouderen (+65 jaar)
Pamela De Dobbeleer
CGG PassAnt
T: 016 31 99 99

E: pamela.dedobbeleer@passant.be

Forensisch statuut
Karlien Vermeiren
Walden vzw
T: 016 24 05 80

E: karlien.vermeiren@fracarita.org
 

Comorbiditeit verstandelijke handicap
Tinne Van Turnhout
U.P.C. Sint-Kamillus
T: 016 45 26 11

E: tinne.van.turnhout@fracarita.org

Studenten (hogeschool en universiteit)
Sandy Van Landeghem
Psycho Sociaal Centrum Leuven
T: 016 24 11 30

E: sandy.van.landeghem@fracarita.org

 

Voor de folder klik hier.



powered by Curiousgroup